E-commerce szablonu MotoCMS Arcademo

Demo
eStore
E-commerce szablonu MotoCMS Arcademo
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Jak powinien wyglądać e-sklep gier komputerowych? Ma być to strona z atrakcyjnym designem i wygodną nawigacją. Taką stronę można uruchomić na podstawie naszego e-commerce szablonu MotoCMS Arcademo! Stanie się on idealną podstawą do uruchomienia zarówno ogromnego portalu gier, jak i malego e.sklepu lokalnego. Stylowy design tematyczny, atrakcyjne banery promocyjne, dobrze strukturowany układ, wygodne menu, MotoCMS panel admina z mnóstwem narzędzi - to są tylko niektóre zalety naszego szablonu. Jego panel admina jest bardzo przyjazny dla użytkownika, więc będziesz mógł uruchomić stronę bez posiadania żadnych umiejętności w zakresie kowoania lub web projektowania! Nie wierzysz? Wypróbuj szablon w ramach darmowego okresu próbnego i przekonaj się sam, że tworzyć stronę na podstawie rozwiązań MotoCMS jest bardzo łatwe!

Oceny i recenzje klientów(1)

A
Alex Kornishevich Zweryfikowany klient
2021-02-15

As a video game retailer I highly recommend MotoCMS eCommerce plugin - simple, supreme selling solution without any coding skills required

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top