Szablon eCommerce Paltirea dla sklepu z bielizną

Demo
eStore
Szablon eCommerce Paltirea dla sklepu z bielizną

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

W internecie są tysiące sklepów modowych. I ponieważ konkurencja jest dość duża, żeby dostać swoje miejsce pod słońcem, musisz mieć e-sklep z atrakcyjnym designem. MotoCMS pomoże Ci w tej sprawie! Pobierz ten szablon eCommerce Paltirea dla sklepu z bielizną i wykorzystj go jako podstawę do tworzenia strony!

Atrakcyjny katalog produktów, jaościowe zdjęcia, informatywne dodatkowe opcji produktu, międzynarodowe systemy płatności i ustawienia stawek podatkowych, oraz walut - są to tylko niektóre z zalet tego szablonu. Dokonaj zmian na witrynie z dowolnego urządzenia, ponieważ ten szablon jest o 100% responsywny. Jego wbudowany kreator stron z funkcją przeciągania i upuszczania elementów pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ wszystkie zmiany można wprowadzić samodzielnie. Upewnij się w tym - zarejestruj się na darmowy 14-dniowy okres próbny i wypróbuj szyblon w akcji.

Oceny i recenzje klientów(2)

H
Henry Milkwood Zweryfikowany klient
2021-01-31

I'm still a new to MotoCMS style of editing, even though the store plugin was a perfect solution for a drag-and-drop editor

T
Timur Zweryfikowany klient
2018-05-24

A wonderful template for a clothing store. I could not select a store template for a few hours. I stopped at this, I think this is one of the best. Thank you.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top