Responsywny szablon eCommerce Reebo dla sklepu obuwnicznego

Demo
eStore
Responsywny szablon eCommerce Reebo dla sklepu obuwnicznego

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Buty sportowe są zawsze wygodne i praktyczne. Ktoś jest fanem takich butów, ktoś ma tylko jedne buty na specjalną okazję. Ale każdy ma co najmniej jedną parę w szafie. Jeśli jesteś właścicielem sklepu butów sportowych, wiesz na pewno, że te towary zawsze cieszą się popularnością. Responsywny szablon eCommerce Reebo dla sklepu obuwnicznego stanie się idealną podstawą do tworzenia funckjonalnej strony. Atrakcyjny katalog produktów, popularne systemy płatnicze, opcje do śledzenia statystyki, responsywny układ - są to tylko niektóre z zalet tego szablonu.

Natychmiast po zakupie szablonu otrzymasz pełną dokumentację, a mianowicie: zalecenia techniczne, instrukcje instalacyjne i inne informacje na temat pracy z panelem admina. W rzeczywistości nie ma tu nic skomplikowanego, ale jeśli masz pytania, na które nie możesz samodzielnie znalezć odpowiedź, MotoCMS daje Ci rok bezpłatnego wsparcia technicznego. W każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi konsultantami i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zarządzania witryną.

Oceny i recenzje klientów(1)

M
Michael Ferenberg Zweryfikowany klient
2021-04-25

One of the best themes for a shoes online store. Feels very professional and not complicated to use. I will recommend it to my colleagues

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top