• Ogólne informacje
  • Szczegóły
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Responsywny szablon eCommerce Viva stanie się świetną podstawą do tworzenia strony modowej, lub witryny, poświęconej urodzie. Najważniejszą częścią tego szablonu jest wygodny, informacyjny i atrakcyjny katalog towarów. Szablon jest w pełni responsywny, więc będzie dobrze wyświelał się na każdym urządzeniu. W dodatku, będziesz mógł wprowadzać zmiany do szablonu nawet na smartfonie. Z pomocą wygodnego narzędzia do tworzenia stron z funkcją Przeciągnij-i-Upuść można modyfikować szablon bez kodowania. Do Twoje dyspozycji: różne widgety, formularze, presety ustawień, próbnik kolorów, animacje paralaksy itd. W dodatku szablon jest zoptymalizowany pod kątem SEO, więc strona będzie miała dobre pozycje w popularnych wyszukiwarkach.

Wypróbuj ten szabklon w ramach 14-dniowego okresu próbnego za darmo! Dodaj własne ustawienia, dostosuj szablon, a potem kup go ze wszystkimi zmianami.

Zalety

Co w środku?

Responsywny szablon eCommerce Viva #59282 image 1 Responsywny szablon eCommerce Viva #59282 image 2

Oceny i recenzje klientów(2)

J
Jul Zweryfikowany klient
2017-10-20

Super-useful and adaptive. Super-useful and adaptive store panel. I can check my orders, sales, customers and all information I need. Very easy to create products by the way.

R
Ray Zweryfikowany klient
2017-10-05

No difficulties. There were no difficulties to launch my website with this template. Moreover MotoCMS team help me all the time. Thanks

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
24/7 free support

24/7 Bezpłatna pomoc techniczna

Stock Photos Included

Darmowe zdjęcia w każdym szablonie

Visual Website Builder

Kreator strony internetowej wizualny (bez kodowania)

Podobne Szablony

Tagi produktów

Back To Top