Responsywny szablon eCommerce Linence

Demo
eStore
Responsywny szablon eCommerce Linence

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Komfort w domu jest bardzo ważny w naszym życiu. Nasza strefa komfortu zależy od wygody i piękna. Ten responsywny szablon eCommerce Linence pomoże skutecznie przedstawić towary domowe. Utwórz katalog z kategoriami, dodaj do niego pozycje, podaj trochę informacji o każdym produkcie. Dokonaj daj różne metody płatności. Statystyki sprzedaży i zamówień można śledzić za pomocą wbudowanych funkcji. Dostosuj SEO i fonty dz pomocą funkcji Google. W dodatku, ten szablon będzie dobrze wyglądał na różnych urządzeniach i przeglądarkach, ponieważ jest w pełni responsywny i kompatybilny z różnymi przeglądarkami. Wybierz kolory, ustawienia wstępne, widżety i animacje dla strony z istniejącego zestwu opcji. Edytuj projekt używając naszych kreatora z funkcją Przeciągnij-i-Upuść.

Z pomocą tego narzędzia można utworzyć sklep w krótkim czasie. Zarejestruj się na darmową wersję próbnąi ptrzekonaj się w tym sam!

Oceny i recenzje klientów(1)

I
Irlan Sabuev Zweryfikowany klient
2016-11-30

I am a fan. I'm a fan of MotoCMS template - they have an easy interface that is perfect for creating websites. I used MotoCMS for several years and I didnt make a mistake when I choose this CMS to work with my current website which make a big profit for me.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top