Szablon dla e-sklepu oprogramowania

Demo

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Każdy użytkownik korzysta z komputerów lub laptopów w domu, w trakcie nauki lub pracy. Popyt na oprogramowanie stale rośnie. I jeśli chicłbyś osiągnąć sukcesu w sprzedaży produktąw tego rodzaju, powinieneś stworzyć atrakcyjny e-sklep. Ten szablon dla e-sklepu oprogramowania stanie się idealną podstawą dla funkcjonalnej witryny komercyjnej. Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać ten szablon. Po pierwsze, na jego podstawie można uruchomić stronę w krótkim czasie, ponieważ jest on wyposażony w wygodny kreator stron www z funkcją przeciągania i upuszczania. Po drógie, posiada mnóstwo widżetów, które mogą być używane na wszystkich stronach sklepu: do prezentację towarów, na stronę zleceń, płatności, kontaktach i blogu.

Dostosuj oryginalny projekt szablonu, dodaj pliki multimedialne i przechowuj je w bibliotece multimediów szablonu. Umieść recenzje wideo w suwaku lub odtwarzaczu. Wszystkie zdjęcia i dokumentacje, w tym instrukcje instalacji szablonu i inne przydatne informacje, są zawarte do zestawu szablonu.

Oceny i recenzje klientów(2)

G
George Ringter Zweryfikowany klient
2021-03-07

Quite an original and interesting theme for any software developer. I was not aware how good it is until I've actually tried it

W
William Johnson Zweryfikowany klient
2016-11-30

The easiest way to create a website. Different guides, adorable design, blog and other features that are very useful in CMS in 21st century. I'm impressed of how easy is to use MotoCMS - definitely recommend it if you're looking to create a website for your business. This guys know how to do business.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top