Up to -25% on your entire cart
00
:
00
:
00
Buy Now

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Aby osiągnąć sukcesu w branży modowej potrzebna jest atrakcyjna i stylowa strona www do promocji siebie, swoich usług itd. Więc, jeśli jesteś modelką i potrzebujesz rozwiązania dla swojego portfolio, lub szukasz podstawy do tworzenia strony dla agencji modelek - spójrz na trn szablon!.Ten Atrakcyjny szablon dla strony agencji modelek stanie się idealnym wyborem dla wszystkich, kto szuka modowego szablonu z mnóstwem dedykowanych funkcji! Stylowy design tematyczny, neutralna paleta kolorów, responsywny układ, optymalizacja pod kątem SEO - to tylko kilka z zalet tego szablonu, które pomogą Ci osiągnąć sukcesu w branży modowej i pokonać konkurentów.

Szablon jest wyposażony we mnóstwo przydatnych funkcji, a co najważniejsze - w wygodny panel admina z funkcją Przeciągnij-i-Upuść. Z jego pomocą można szybko wypełnić strony witryny przez treści, dostosować układ i design, oraz dodać widżety. W dodatku do tego nie są potrzebne żadne umiejętności techniczne - wystarczy przeciągać i upuszczać gotowe elementy. Dostosowanie szablonu jeszcze nigdy nie było tak łatwe!.Nie wierzysz? Zarejestruj darmową wersję próbną i przekonaj się w tym sam!

Oceny i recenzje klientów(2)

R
Rosa Zweryfikowany klient
2018-05-02

Easy to modify. This template is very easy to modify. All you need is already inside, and new features are constantly being added with new updates. Highly recommend!

H
Harry Oppe Zweryfikowany klient
2017-07-18

Kinda cool template.. Just look at this great design! I really like this template, it is worth buying. You get a totally responsive website with a packeage of cool widgets that are easy to use. MotoCMS team is doing a great job creating product like this.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top