Up to -25% on your entire cart
00
:
00
:
00
Buy Now

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

Jesteś właścicielem farmy i chciałbyś osiągnąć sukcesu w tej branży? A może posiadasz firmę rolniczą i potrzebujesz rozwiązania do promocji swoich usług? Wtedy trafiłeś w odpowiednie miejsce! Ten kolorowy szablon dla strony w temacie Rolnictwo pomoże Ci stworzyć stronę i zwiększyć ilość klientów! Duże zdjęcia i kolorowy design będą skutecznie przyciłgali uwagę internautów, a CTA-elementy będą skutecznie zachęcali do zapozania się z historią i listą usług firmy. Mnóstwo funkcji, takich jak responsywny układ, opcji SEO i opcji social media pomogą Ci zwiększyć ruch i skutecznie promować stronę.

Również szablon jest wyposażony w inuicyjny i wygodny panel admina z funkcją Przeciągnij-i-Upuść, oraz mnóstwem pomocnych widżetów. Z pomocą tego edytora można nie tylko szybko wypełnić strony witryny przez treści,ale również w pełni zmienić oryginalny układ i design witryny aby dostosować ją według swoch wymagań. A co najważniejsze - aby pracować z tym edytorem nie są potrzebne żadne umiejętności techniczne! Chciałbyś przekonać się w tym sam? Zarejestruj darmową wersję próbną i wypróbuj MotoCMS panel admina w akcji!

Oceny i recenzje klientów(3)

R
Randy Zweryfikowany klient
2018-05-21

Great experience. . Very satisfied with the template. The support is excellent. Impressed by the fact that the template is kept up to date. Definitely I'll get another license to use this template again.

L
Lincoln Zweryfikowany klient
2018-05-03

Very easy to modify. Best support around. A beautiful and flexible template too - highly recommend. Thank you for a good product.

E
Eric Zweryfikowany klient
2018-04-17

Great template. The template is good, my customer really liked what we bought and installed this template. Quickly customizable, beautiful and intuitive.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top