Szablon dla studio projektowego z układem w trybie siatki

Demo

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (4)
  • Wymagania

Opisanie

Pracujesz jako projektan wnętrz i chciałbyś wypromować swoje usługi? A może jesteś właścicielem studio projektowego i potrzebujesz rozwiązania do tworzenia strony? Wybierz ten szablon dla studio projektowego z układem w trybie siatki jako podstawę dla tworzenia strony! Stanie się idealnym wyborem dla wszystkich, kto potrzebuje funkcjonalnej i łatwej w obsłudze podstawy dla swojej strony. Jest wyposażony w wygodny MotoCMS panel admina. Z jego pomocą można lekko stworzyć, dostsować i zarządzać stroną, nie posiadając przy tym żadnych umiejętności w zakresie programowania. Przeciągaj i upuszczaj elementy - i to wszystko!

Stylowy design i układ wytrybie siatki pomoże jak najlepiej wypromować ofertę. Ostre zdjęcia będą skutecznie przyciłgali uwagę internautów i zachęcali do zapoznania się z listą usług firmy. Responsywny układ, optymalizacja pod kątem SEO - to tylko kilka z zalet tego szablonu, które pomogą Ci pokonać konkurentów. Nie wierzysz? Zarejestruj darmową wersję próbną i przekonaj się w tym sam!

Oceny i recenzje klientów(4)

J
Jasie Obrayan Zweryfikowany klient
2021-01-06

I've never received such an amazing support before. They've configured my theme and provided all necessary info for me to start

R
Ron Richards Zweryfikowany klient
2017-09-12

Really recommend. It is the best company and template I have ever had. I like this responsive design on the desktop and mobile version too. Really recommend it.

J
Jade Morrow Zweryfikowany klient
2017-08-23

The color palette is wonderful! . I like template's design section, it was truly made considering the latest web design trends. It looks totally awesome! Thank you, MotoCMS Team.

C
Chris Webber Zweryfikowany klient
2017-08-23

I like the Blog!. I really like the blog section. That's a wonderful idea to add one to your ready-made website! This templates give you an opportunity to create a top notch presence as a blogger.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top