Responsywny szablon w temacie ślub

Demo
Responsywny szablon w temacie ślub
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (3)
  • Wymagania

Opisanie

Ślub jest ważnym wydarzeniem dla każdego człowieka. Każdy tz nas chciałby aby ten dzień był wyjątkowy, dlatego dziś wielu ludzi korzystają z pomocy agencji, oferujących usługi organizacji ślubu. Aby przekonać potencjalnych klientów, że Twoja firma jest idealnym wyborem i tylko ona pomoże organizować to wydarzenie, należy stworzyć atrakcyną stronę www. Responsywny szablon w temacie ślub z MotoCMS edytorem stron - to idealnie rozwiązanie do tworzenia bizesowych strona dla agencji, zajmujących się oragnizacją takich wydarzeń jak ślub. Główną zaletą tego szablonu jest bardzo przyjazny dla użytkownika panel admina, który zapewnia bezproblemową i szybko edycję strony i jej elementów. dodawanie treści, zmiana ukałdu i designu, dodawanie widżetów itd - to wszystko jest w panelu admina. W dodatku nie musisz być zawodowym programistą aby pracować z tym narzędziem - wszystko jest proste! Dzięki funkcji Przeciągnij-i-Upuść wystarzcy wybrać element lub przeciągnać go do potrzebnego miejsca na stronie.

Szablon jest w pełni responsywny, kompatybilny z różnymi przeglądarkami i zoptymalizowany pod kątem SEO, co znaczy, że strona na jego podstawie bądzie dostępna z różnych urządzaeń i będzie miała wysoki ranking w wyszukiwarkach. Również szabon jest wyposażony w zestaw gotowych sron, które są niezbędne dla kdżadej witryny biznesowej - O nas, usługi, kontakty itd. Jakościowe zdjęcia, ikony, CTA-elementy, wygodny system nawigacyjny pomogą Ci przyciągnąć uwaę klientów i zachęciać ich do korzystania z usług agencji. Zarejestruj się na darmowy okres próbny aby wypróbować ten szablon i ocenić wszystkie jego funkcje!

Oceny i recenzje klientów(3)

M
Melissa Kyrne Zweryfikowany klient
2021-01-04

MotoCMS pre-sale department proposed us to get this theme with a sweet discount. We've managed to try to in a demo version before the purchase and we feel quite OK about it

D
Daniele M. Zweryfikowany klient
2018-09-28

Best. The best template I ever used

F
Fidel Corsal Zweryfikowany klient
2017-09-19

Great. It is a great idea to try the template before you buy it. I had a chance to check if the template is appropriate for me and what exactly I can do here. I decided to buy this one. Thanks.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top