• Ogólne informacje
  • Szczegóły
  • Recenzje (1)
  • Wymagania

Opisanie

Jesteś dentystą i chciałbyś stale zwiększaś bazę swoich klientów? A może potrzebujesz strona do promowania kliniki dentystycznej? Wybierz ten responsywny szablon MotoCMS 3 TeethBoost dla dentysty! Jest to wygodne i nowoczesne rozwiązanie webowe, które pomoże ci uruchomić stylową i wydajną stronę w ciógu kliku godzin.

Szablon posiada czysty minimalistyczny design, który jak najlepiej pasuje do prezentacji usług dentysty. W dodatku design jest uzupełniony o jakościowe zdjęcia, które przyciągną uwagę internautów i zachęcą ich do zapoznania z informacjami na sronie. Atrakcyjne elementy projektowe pomogą podkreśclić ważne informacje, a opcje social media zapewnią stronie promocję na popularnych serwisach społecznościowych. Design tego szablonu został wykonany w chłodnych kolorach, ponieważ jak najlepiej się wiążą z branżą stomatologiczną. Wygodny formularz kontaktowy pomoże klientom dotrzeć do Ciebie w każdej chwili.

Ale największą zelatą tego szablonu MotoCMS jest wbudowany panel admina- edytor, który zapewnia szybkie i bezproblemowe dostosowanie szablonu i jego elemntów. Do pracy z nim nie są potrzebne żadne umiejętnocśi w zakresie programowania lub web projektowania. Wybierz potrzebny element czy wodżet i poprostu przeciągnij go do potrzebnego miejsca na stronie!

Zalety

Co w środku?

Responsywny szablon TeethBoost dla dentysty #59465 image 1 Responsywny szablon TeethBoost dla dentysty #59465 image 2 Responsywny szablon TeethBoost dla dentysty #59465 image 3 Responsywny szablon TeethBoost dla dentysty #59465 image 4 Responsywny szablon TeethBoost dla dentysty #59465 image 5

Oceny i recenzje klientów(1)

R
Rebecca Little Zweryfikowany klient
2017-04-23

easy design customisation. A nice control panel with useful widgets and an easy design customisation - that’s what one gets when purchasing Moto CMS template. If you think you need programming skills to manage your site, you're wrong. The tech. Support team will help you to launch your website and it’s customisation will be the easiest thing you’ve ever done in your life. This template is gorgeous.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension

Podobne Szablony

Back To Top