Responsywny szablon Resortex

Demo
Bestseller
Best Hotel Website Design for Travel Booking Sites image
Premium All in One
Looking for a chance to make it big? Share your business type - and we’ll create a professional website tailored to your niche and audience in just 20 business days!

Tagi produktów

Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (4)
  • Wymagania

Opisanie

Jesteś zaangażowany w branży hotelarskiej i chcesz wypromować swój hotel w najbardziej skuteczny sposób? Wykorzystaj nasz responsywny szablon MotoCMS 3 Resortex do tworzenia strony!

Jakościowe zdjęcie tematyczne w tłe pomaga stworzyć odpowiedną atmoserę na stronie i pokazujące wewnętrzny wygląd hotelu. W designie są wykorzystane białe foty i przezroczyste przyciski, co zapewnia czytelność treścii tekstowych. Szablon jest wyposażony w formularz subskrypcyjny, który pomoże Twoim klientom zawsze pozostawać na bieżąco. Ikony social media są umieszczone w futerze.

Ale główną zaletą tego szablonu jest wygodny panel admina z funkcją Przeciągnij-i-Upuść. Z jego pomocą będziesz mógł wprowadzać dowolne zmiany do szablonu i jego elementów, nie posiadając żadnych umiejętności w zakresie tworzenia stron. Mnóstwo widżetów, gotowe strony, różne narzędzia do dostosowywania - to wszystko pomoże Ci stworzyć atrakcyjną stroną w ciągu kilku godzin. W dodatku szablon jest w pełni responsywny, więc strona na jego podstawie będzie idealnie wyświetlała się na dowolnym urządzeniu.

Oceny i recenzje klientów(4)

D
Dariana Coolger Zweryfikowany klient
2021-03-18

We've combined this theme and the widget Reservation by OpenTable - it works really fast and we receive lots of orders

J
Joe Zweryfikowany klient
2017-10-02

Fancy design. So fancy design. I am wondering how your artists are doing so beautiful product.

P
Patrick Zweryfikowany klient
2017-05-02

Best template for your hotel. The template perfectly suits for hotel managing. Our clients really like the design and those cool gallery widgets allow us to display our hotel’s apartments perfectly. Soon we’re going to open a new hotel and we are looking forward to purchasing a new template from Moto CMS team.

В
Вадим Сардов Zweryfikowany klient
2017-04-27

Шаблон-конструктор. Оригинальный дизайн, быстрая скорость загрузки сайта, простая настройка, не требующая знаний программирования. Очень доволен данным шаблонам)

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top