Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Szablon w temacie Wybielanie zębów - stanie sią doskonałą podstawą do tworzenia strony dla kliniki stomatologicznej, prywatnego dęntysty czy dowolnej innej organizacji medycznej. Jest to wspaniale narzędzie do promocji swojego biznesu w internecie, które wymaga minimum czasu i pieniędzy. Aby stworzyć stronę na podstawie tego szablonu nie musisz znać się na kodowaniu czy web projektowaniu! Z pomocą MotoCMS panelu admina z mnóstem przyjaznych dla użytkownika narzędzi, można samodzielnie uruchomić stylową stronę. Wystarczy aby przesłać pliki szablonu na hosting, dokonać instalacji i wprowadzć kilku zmian, a dostaniesz gotową do działania stronę! Aby uzyskać więcej informacji na temat szablonu i jego funkcji, oraz innych naszych produktów, skontaktuj się z naszą 24/7 obsługą klienta!

Oceny i recenzje klientów(2)

R
Roger Brush Zweryfikowany klient
2021-03-26

Our stomatology clinic required a fresh look, so we've decided to start from our site. MotoCMS provided nearly perfect product for our needs, which can be edited anytime with no limitations

M
Martin Harris Zweryfikowany klient
2016-12-01

MotoCMS the best website builder. I found this builder in one of blogs and decided to test it. You know, I was pretty suprised when I start working with this template as it was so easy. I've never seen such an easy way to create a website without coding. And you know, now I have more then 5 websites with MotoCMS ;)

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top