Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Wybierz ten szablon typu one-page dla portfolio fotograficznego jako podstawę dla swojej przyszlej strony wizytówki! To gotowe do działanie rozwiązanie do tworzenia stron www jest wyposażone w wspaniały design z animacjami, paralaksą, oryginalnymi przezroczystymi ikonami i zestawem zdjęć stockowych. Układ szablonu idealnie pasuje dla portfolio fotograficznego. Z tym szablonem będziesz mógł skutecznie zaprezentować siebie, swojej usługi, oraz pokazać referencje najlepszych klientów. A z pomocą wbudowanego formularza kontaktowego i mapy Google udostępnisz swoje dane kontaktowe.

Czy chciałbyś coś zmienić w oryginalnym designie szablonu? Wtedy możesz skorzystać z wbudowanego MotoCMS panelu admina. Z jego pomocą lekko stworzysz stronę swoich marzeń! I nie musisz być zawodowym webmasterem czy projektantem webowym aby uruchomić stronę na podstawie tego szablonu. Wypróbuj jego demo za darmo, a przekonasz się że stworzenie strony z MotoCMS jest bardzo łatwe.

Oceny i recenzje klientów(2)

M
Michelle Dawson Zweryfikowany klient
2019-10-01

good solution for an eye-catching portfolio. I created my own portfolio with blog with this photography website template and I want to share my opinion about this product. It is awesome, I recommend you to try it in demo and check the widgets included in its admin panel - they are all functional and make my site look special and professional. I made a wise decision when purchased this responsive theme.

N
Nic Zweryfikowany klient
2015-12-11

nothing is missed. I loved the home page. nice gallery. plus, I can add one more gallery at option. in short, I satisfied.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top