Podobne Szablony

  • Ogólne informacje
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Przedstawiamy Państwu szablon strony firmy sprzedającej metal, który będzie idealnie pasował do tworzenia witryny dla firmy przemysłowej aby podnieść jej dochody, jak również popularność. Strona-wizytówka Twojej firmy jest doskonałym rozwiązaniem, aby zaprezentować szeroki zakres usług przez stylowo wyglądającą stronę, która jest w online 24/7.

Tylko popatrz na ten wyrafinowany design! Jest to wspaniała mieszanka pomarańczowego, czarnwgo, szarwgo i bialego kolorów. Zawsze możesz zmienić kolory designu ze względu na fascynujący próbnik kolorów w panelu sterowania opracowanym przez MotoCMS. Masz okazję nie tylko skorzystać z tego szablonu, ale również dostosować jego każdy element, a także przesłać na stronę nowe zdjęcia i filmy.

Oceny i recenzje klientów(2)

J
Josh Zweryfikowany klient
2019-10-01

Top notch design, cool features and easy interface.. This industrial website template is a masterpiece. We decided to pick this metal website design for our site since it has an attractive appearance and really great features easily manageable via admin panel. I am happy with it and recommend MotoCMS to everyone who is searching for a good-looking site but don't want to learn programming.

R
Rad Zweryfikowany klient
2015-12-11

contact bart. Thanks for the contact bar in Header container. This is the great solution for my customer support

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension
Back To Top