• Ogólne informacje
  • Szczegóły
  • Recenzje (2)
  • Wymagania

Opisanie

Od teraz jest bardzo łatwo aby promować w Internecie firmę, zajmującą się wystrojem wnętrz. Po prostu wykorzystaj ten szablon w plaskim stylu w temacie architektura jako podtswę dla strony www, która będzie przyciągała nowych klientów, przekonywała je w Twoim profesjonalizmie. Każdy użytkownik będzie zdecydowanie zaskoczony dużym suwakiem, który znajduję się tuż pod górnym poziomym paskiem menu. Cztery bloki tekstowe, wykonane w kolorze niebieskim, galeria w trybie siatki, Google Mapa- oto tylko kilu zalet tego tematu.

Jeśli po przeczytaniu powyższych informacji nie zdecydowaleś się na zakup tego szablonu, zapraszamy do wypróbowania jego wersji demo zapelnie za darmo. Czy chciałbyś przekształcić całkowicie projektowanie tematu? Panel administracyjny zasilany przez MotoCMS pozwoli ci to szybko zrobić.

Zalety

Co w środku?

Szablon w plaskim stylu w temacie architektura #53730 image 1 Szablon w plaskim stylu w temacie architektura #53730 image 2 Szablon w plaskim stylu w temacie architektura #53730 image 3 Szablon w plaskim stylu w temacie architektura #53730 image 4 Szablon w plaskim stylu w temacie architektura #53730 image 5 Szablon w plaskim stylu w temacie architektura #53730 image 6

Oceny i recenzje klientów(2)

A
Andy T. Zweryfikowany klient
2019-10-15

The best web development solution for an agricultural website with admin panel!. There are so many awesome features that allows you to create a modern website. It is very easy to customize the template and re-configure its layout using drag and drop backend, no need to edit any line of code. Perfect for anyone who are looking for the easiest way to create a modern website in a couple of days.

P
Pat Zweryfikowany klient
2016-01-28

great work. Your web designers are awesome. They did really great work.

Wymagania

  • PHP wersja 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4
  • Wspieracie bazy danych MySQL
  • Zip Extension

Podobne Szablony

Back To Top